loader
bg-category
Instagram Envy: Denne uge i fejre på Instagram

Del Med Dine Venner

Forfatterens Artikler: Theresa Manning

I denne uge var vores foretrukne celebs optaget med flotte tøj på eksotiske steder som normalt. Vi checkede ind på Instagram for at se, om der er noget vi kan kopiere til os selv. Her er vores yndlingsbilleder fra ugen!

Taylor Swift var en kat dame på 10.000 fod:

Et billede indsendt af Taylor Swift (@taylorswift) onOct 10, 2014 kl 12:26 PDT

Sarah Jessica Parker mindede os om, at reglerne ikke gælder for hende (eller til Carrie) ved et fotografering til hendes fodtøjslinje.

Et billede indsendt af SJP Collection (@sjpcollection) onOct 10, 2014 kl 6:20 PDT

Kat Dennings matchede en snack til hendes udsagnsbriller:

Et billede indsendt af Kat Dennings (@katdenningsss) onOct 10, 2014 kl. 11:43 PDT

Cara Delevingne delte hendes mantra:

Et billede indsendt af Cara Delevingne (@caradelevingne) onOct 10, 2014 kl 8:12 PDT

Kun en anden berømthed kunne få Anna Kendrick til at lære om superfood:

Aubrey Plaza lærer mig at være en voksen. Hidtil er jeg ligeglad med det.

Et billede indsendt af Anna Kendrick (@ annakendrick47) onSep 9, 2014 kl 11:47 PDT

En fan gjorde det umulige: overraskede Oprah.

Et billede indsendt af Oprah (@oprah) onOct 10, 2014 kl 9:49 PDT

Beyonce blandede mønstre som en chef:

Et billede indsendt af Beyoncé (@beyonce) onOct 10, 2014 kl 3:02 PDT

Nicole Richies fantastiske lyseblå voksede på os:

Et billede indsendt af @nicolerichie den 10. oktober 2014 kl. 8:58 PDT

Lena Dunham hoppede på regnbuefarvebåndsvognen med hendes myntegrøn:

Et billede indsendt af Lena Dunham (@lenadunham) onOct 10, 2014 kl. 11:03 PDT

I mellemtiden har Lauren Conrad fået sin første frisør i år (og på en måde er det kun en trim):

Et billede indsendt af Lauren Conrad (@laurenconrad) den 10.oktober 2014 kl. 15:44 PDT

Whitney Cummings fik venner med en varm model:

Et billede indsendt af Whitney Cummings (@whitneyacummings) onOct 10, 2014 kl 2:20 PDT

Og sidst men ikke mindst gjorde Elizabeth Banks os jaloux på sine øreringe og hendes kjole:

En blomsterpouf og nogle edgy juveler ved @vitafede #ellewih

Et billede indsendt af Elizabeth Banks (@elizabethbanks) onOct 10, 2014 kl. 19:14 PDT

Del Med Dine Venner

Dine Kommentarer

Populære