loader
bg-category
Instagram Envy: Denne uge i fejre på Instagram

Del Med Dine Venner

Forfatterens Artikler: Theresa Manning

I denne uge var vores foretrukne celebs travlt med at bære fabelagtige tøj på eksotiske steder som normalt (selvom nogle få huskede at ramme meningsmålingerne til valgdagen!). Vi checkede ind på Instagram for at se, om der er noget vi kan kopiere til os selv.

Miley Cyrus parrede en rød læbe og fornuftige pink bunny ører.

Et billede indsendt af Miley Cyrus (@mileycyrus) den 11. november 2014 kl. 11.30 PST

Kim Kardashian parrede hendes vintertøj med et demokratisk tilbehør.

Et billede indsendt af Kim Kardashian West (@kimkardashian) den 11. november 2014 kl. 21.46 PST

Reese Witherspoon tog også en poll-selfie (i hendes varemærke blonde bølger og god attitude).

Et billede indsendt af Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) den 11. november 2014 kl. 17:45 PST

Pantene Brasil gav arbejdet til Gisele til deres næste kampagne.

Et billede indsendt af Gisele Bündchen (@giseleofficial) den 11. november 2014 kl. 10:00 PST

Mindy Kaling stillede sig i solnedgangen for GlamourÅrets Kvinde Skyd.

Et billede indsendt af Mindy Kaling (@mindykaling) den 11. november 2014 kl 9:21 PST

Elizabeth Banks rockede en overdimensioneret hat som kun en filmstjerne (eller nogen der bor i LA) kan.

Et billede indsendt af Elizabeth Banks (@elizabethbanks) den 11. november 2014 kl. 22:57 PDT

Nicole Richie viste sine tats med en kunstigt designet ryg.

Et billede indsendt af @nicolerichie den 11 november 2014 kl. 18:06 PST

Der er ingen neglefarve, der ikke stemmer overens med Lauren Conrads store rock.

Et foto indsendt af Lauren Conrad (@laurenconrad) den 11 nov 2014 kl. 9:37 PST

Kate Bosworth tog et afslappet, fuldstændigt stillet billede på sætningen af ​​sin nye film "On the Line."

Et billede indsendt af Kate Bosworth (@katebosworth) den 11. november 2014 kl. 16:49 PST

Og sidst men ikke mindst høstede Oprah hendes friske og yummy gulerødder i en Oprah t-shirt.

Et billede indsendt af Oprah (@oprah) den 11 november 2014 kl 12:52 PST

Del Med Dine Venner

Dine Kommentarer